Velik uspeh naših atletov na državnem prvenstvu za mlajše člane

Naši atleti sodlično nastopili na prvem dnevu Državnega prvenstva za mlajše člane in članice v Novi Gorici.
Roki Viler je v skoku v daljino osvojil naslov državnega prvaka in z skokom dolgim 692 cm postal najboljši slovenski skakalec v daljino do 21 let !!!
Poleg tega je zelo uspešno nastopil še v teku na 100 metrov, kjer je v kvailifikacijah dosegel osebni rekord z rezultatom 11.27 sek., v finalnem teku pa je bil nato odličen četrti.
Svoj največji uspeh do sedaj je dosegla tudi Daša Bajec, ki je v teku na 400 metrov zasedla drugo mesto in postavila nov osebni in klubski rekord, ki sedaj znaša 58.43 sek.

S tem so atleti že po prvem dnevu državnega prvenstva dosegli največji klubski uspeh in z rezultati dokazali, da sodijo med najboljše mlade atlete v Sloveniji.

V nedeljo, 18.9. je v Novi Gorici na vrsti še drugi dan prvenstva.